SOUT Program

Jak skutecznie szukać pracy?

W jaki sposób profesjonalnie zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej?

Co mówić, jak wyglądać i jak zabłysnąć, żeby dostać pracę?

 

SOUT Program służy właśnie do tego!

Modułowe sesje warszrtatowe przygotowane w taki sposób, żeby w maksymanym stopniu przygotować i przeprowadzić każdego kandydata przez procesy poszukiwania pracy i rozmowy kwalifikacyjne.

 

SOUT Program (Soft Outplacement Program) to profesjonalne i jedyne na rynku modułowe sesje aktywnego budowania wizerunku kandydatów, oceny zachowań i postaw oraz praktycznego przygotowania uczestników sesji do procesu poszukiwania pracy i rozmowy rekrutacyjnej.

 

Wiodącym założeniem każdej sesji SOUT Program jest przekazanie możliwie jak największej ilości informacji zwrotnych oraz szeregu skutecznych wskazówek z obszarów savoir vivre w biznesie, wizerunku i postawy kandydata, sprawdzonych praktyk i podejmowanych działań, przydatnych, a wręcz niezbędnych w poszukiwaniu pracy oraz merytorycznego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej w pytaniach i odpowiedziach.

 

Wyjątkowość i profesjonalizm poszczególnych modułów każdej sesji SOUT Program, to ich indywidualne profilowanie i przygotowanie przez managera, rekrutera, stylistę i wizażystę, względem każdego kandydata z osobna.

 

Sesje SOUT Program to fachowe i praktyczne rady dla absolwentów szkół średnich, studentów i osób, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową, albo profesjonalnie wrócić na rynek pracy. To autentyczne wsparcie dla pracowników, którzy są w trakcie zmiany pracodawcy, ale też dla każdego, kto chce się rzetelnie przygotować do rozmowy rekrutacyjnej i znaleźć wymarzoną pracę.

Zainteresowany?