Rekrutacje pracowników szeregowych

Na potrzeby rekrutacji pracowników niewykwalifikowanych, pracujacych na stanowiskach szeregowych, liniowych, fizycznych, których średnie miesięczne wynagrodzenie nie przekracza kwoty brutto 2.400 zł oferujemy wyjątkowe szybkie i proste procesy rekrutacyjne.

 

Wystarczy podpisać Umowę Zlecenia Rekrutacji (UZR) i wpłacić Opłatę Aktywacyjną (OA), która uruchamia proces rekrutacji.

netto 450,00 zł + 23% VAT

OA jest płatna jednorazowo, przy zawarciu UZR, bez względu na liczbę rekrutowanych pracowników i w obrębie pojedynczej lokalizacji.

 

W kolejnych krokach ze strony Business Line Support:

  1. przez telefon ustalimy profil stanowiska i kryteria wyboru kandydatów
  2. przygotujemy i aktywujemy proces rekrutacji
  3. przeprowadzimy kwalifikację pozyskanych kandydatów
  4. prześlemy rekomendacje najepiej rokujących osób

 

Prowizja Rekrutacyjna (PR) jest wartością stałą, bez względu na rodzaj stanowiska, wysokość wynagrodzenia, branże, region, czy zakres obowiązków i jest płatna tylko w przypadku zawarcia przez Państwa firmę umowy o pracę lub podjęciem współpracy z rekomendowanym przez nas kandydatem, w oparciu o dowolną formę zatrudnienia, licząc 7 dni od daty rozpoczęcia pracy pracownika + 7 dni termin płatności.

netto 1.200,00 zł + 23% VAT za każdego zatrudnionego pracownika

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Zainteresowany?